Náš příběh

Myšlenka založit CYTO Life vznikla již v roce 2016, když nám v Česku začaly chybět některé kvalitní asijské potraviny - ty šlo jednoduše koupit "ve světě", ale u nás je nebylo buď možné sehnat vůbec, nebo byly levné a velmi nekvalitní. Prvním takovým produktem byla kokosová voda. Ta už na trhu sice byla a někteří zákazníci ji znali, ale my se nechtěli smířit s tím, že byla doslazovaná (aniž by to výrobce uváděl), z koncentrátu a často také zanechávala na jazyku nepříjemnou hořkost. Vydali jsme se proto do Asie a hledali místo, kde se pěstují ty nejkvalitnější mladé kokosy. Povedlo se nám ho najít ve Vietnamu v údolí řeky Mekong a stali jsme se tak exkluzivním dovozcem kokosové vody značky COCOXIM pro Český a Slovenský trh. Postupně jsme ke kokosové vodě přidali i to nejkvalitnější kokosové mléko na vaření a lahodné kokosové nápoje

Postupem času jsme začali na přání našich zákazníků přidávat i další značky jako jsou třeba limonády CHUPA CHUPS s příchutí slavných lízátek CHUPA CHUPS a hlavně vytvořili vlastní produkty pod značkou CYTO - například tolik oblíbené BUBBLE TEA nebo nápoje BASIL SEED v několika skvělých příchutích. 

V současné době pracujeme na nové značce tzv. Quick cooking noodles, což jsou kvalitní pšeničné nudle, které můžete znát například z japonské polévky Rámen. Hodí se však i jako příloha, na smažení a do mnohých dalších výborných pokrmů. Nudle budeme vyrábět v Česku z těch nejkvalitnějších surovin a proto není nutné je jakkoliv dobarvovat. Těšíme se, až vám je nabídneme na našem e-shopu!