* DOPRAVA ZDARMA U VŠECH OBJEDNÁVEK V HODNOTĚ NAD 2 000,-Kč *

COCOXIM Kokosový nápoj ORIGINAL 1000ml

 

Kokosový nápoj složený z kokosové vody a kokosového mléka je velmi lahodný a osvěžující. Bez laktózy. Doporučujeme před konzumací vychladit. Objem 1000ml.

 

 
Dostupnost SKLADEM - IHNED ODESÍLÁME
Můžeme doručit do
2.11.2020
Cena 80,87 Kč bez DPH
93 Kč / ks    
Značka COCOXIM
Kategorie KOKOSOVÝ NÁPOJ COCOXIM
 

BIO Kokosový nápoj složený z kokosové vody a kokosového mléka je velmi lahodný a osvěžující. Doporučujeme před konzumací vychladit. Bez laktózy. Objem 1000ml.

Složení: kokosová voda 52 % , kokosové mléko 44,87 %, třtinový cukr, maltodextrin, mořská řasa,  stabilizátory (E407, E466, E435) kokosové aroma

Země původu: Vietnam

Odkud se berou naše kokosy?
 

Kokosy pocházejí z vlastní biofarmy z oblasti Ben Tre ve Vietnamu, která se nachází v deltě řeky Mekong. Místní ojedinělé přírodní podmínky vytváří ideální prostředí k pěstování kokosů té nejvyšší kvality. Na farmě nejsou používána žádná průmyslová hnojiva ani chemické pesticidy.

Proč pít kokosovou vodu?

Kokosová voda nabízí nesčetné množství zdraví prospěšných účinků. Je ideálním zdrojem tekutin a energie a přijde vhod například po dlouhém cvičení nebo při hubnutí. Neobsahuje žádné chemikálie a má nízký obsah cukru. Navíc má uklidňující a zvlhčující účinky pro kůži a zpomaluje její stárnutí. Je také ideální pro doplnění tekutin po kocovině.

Skladování

Skladujte od 3°C do 25°C. Po otevření zkonzumujte do 3 dnů. Uchovávejte na suchém a chladném místě.

Hmotnost 1.3 kg
KALORIE (?) 46 (kcal) / 192kJ
CHOLESTEROL (?) 0 g
SODÍK (?) 32 (mg)
UHLOHYDRÁT (?) 8 (g)
CUKRY (?) 7(g)
FOSFOR (?) 11 (mg)
HOŘČÍK (?) 26(mg)
DRASLÍK (?) 117(mg)
VÁPNÍK (?) 7(mg)